Sukces to dwujedność...

marki i klienta, designu i emocji, strategii i celu.
My łączymy te zależności.
Strategia
Analiza / Misja / Plan
Harmonijna strategia marki jest podstawą. To skrupulatnie ułożony plan obejmujący konkretne, długoterminowe cele, które można osiągnąć wraz z ewolucją marki. To strategia łaczy wszystkie szczegóły charakteru firmy, dzięki którym można ją zidentyfikować.
 
Decydując się na nasze doradztwo rozpoczynasz współpracę z konsultantami, którzy szczegółowo przeanalizują sytuację Twojej marki, zdefiniują potencjalnego klienta i doradzą jak do niego w adekwatny sposób dotrzeć.
 
Dzięki naszym konsultacjom dowiesz się wszystkiego o atrybutach marki, jej DNA i o ważnych cechach odróżniających ją od konkurencji. Razem stworzymy obietnice marki, bezpośrednio odnoszącą się do potrzeb i motywacji klientów. To ich rosnące zaangażowanie w relacje z Twoją marką jest wyznacznikiem jej wartości na rynku.
 
Współtworzenie strategii marki, to kluczowy element naszej ekspertyzy, traktowany przez nas niezwykle drobiazgowo. Hołdujemy zasadzie, że cel bez planu, pozostaje tylko życzeniem. Przygotuj się na sporą ilość wnikiwych pytań. Dzięki nim przekonasz się co nas wyróżnia i jakie jest nasze podejście do profesjonalnego Brandingu.
Branding,
Rebranding
Świadomość / Emocja / Zmiana
Branding to nasza codzienność. W tym się specjalizujemy. Wiele osób kontaktuje się z nami z myślą, że chce nowe logo, nie zdając sobie sprawy, że nie potrzebuje logo, tylko dobrej marki.
 
Zrealizowany z naszym udziałem proces budowania marki pomoże przekształcić Twoją firmę z niewidocznego gracza w odnoszącego sukcesy konkurenta. Przekonasz się, że Twoi klienci zyskają głębszy poziom zaufania do Twojej marki i będą bardziej skłonni do zakupu tego, co oferujesz.
 
Przygotujemy dla Ciebie dedykowany system tożsamości marki, z rzetelnie zdefiniowanym klientem docelowym i jasno określenym zbiorem wartości idących za Twoją organizacją. Tylko dobra reputacja gwarantuje wymierne korzyści z Twojej marki. Branding to decydujący krok do ich osiągnięcia.
 
W życiu marek są różne momenty, również takie, które zmuszają do zmiany. Sytuacja powoduje, że musisz zacząć konkurować na innym poziomie lub nowym rynku, Twoja firma została wydzielona z istniejącej marki, masz powód prawny zmuszający Cię do zmiany lub uruchamiasz nową linię serwisową czy produktową. W tych przypadkach niezbędnym procesem jest Rebranding.
 
Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez cały ten proces i doradzimy jak nawiązać nowe, lepsze więzi z konsumentem. Markę odświeżymy w taki sposób, aby stała się zauważalna, a jej identyfikacja uzyskała swój osobliwy wymiar.
Ecobranding
Wizja / Odpowiedzialność / Minimalizm
Dbanie o środowisko naturalne nabiera coraz większej wartości we wszystkich dziedzinach naszego życia. Dla nas ma również wyjątkowe znaczenie. W tym przypadku koncepcja "mniej znaczy więcej" zyskuje swoje autentyczne znaczenie, będąc tym samym nieodzownym składnikiem wartościowego Ecobrandingu.
 
Międzynarodowe badania mówią, że szczególnie dla młodego pokolenia konsumentów, wartości jakie stoją za marką są ważniejsze niż sam produkt, czy usługa. Materiał, z którego wykonany jest produkt jak i wiadomość idąca za jego historią powstania, to dla młodego konsumenta informacja, która często decyduje o wyborze danej marki. Wiele firm czeka w najbliższej przyszłoszłości nieuchronna ewolucja w tym kierunku.
 
Jeżeli chcesz stać się reprezentantem tej wizji. Szukasz ekspertów, którzy doradzą Ci jak zaprojektować markę ekologiczną, chcesz by Twoje produkty, czy usługi nabrały intensywnie zielonego charakteru to skontaktuj się z nami.
 
Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie i z dużą starannością stworzymy dla Ciebie unikalną markę, opakowania, jak i cały system identyfikacji wizualnej charakteryzujący się odpowiedzialnością i dbałością o środowisko. Bądź częścią zmieniającego się świata.
Identyfikacja
Wizualna
System / Symbolika / Reputacja
Nasze podejście do budowania systemu identyfikacji wizualnej jest proste. Musi być spójny, dobrze zaprojektowany, wierny wartościom firmy a przede wszystkim oparty na strategii.
 
Charakterystyczna symbolika marki to potężny sposób komunikowania się ze światem i znakomita możliwość stworzenia doświadczenia marki, które zachęca ludzi do współpracy z Tobą. Nie Ty jesteś marką, tylko ludzie, którzy się z nią identyfikują. Identyfikacja wizualna to nic innego jak klucz do ich zainteresowania.
 
Wybierając nasze usługi, zyskujesz pewność, że Twój system wizualny bedzię wyraźny na tle konkurentów, niepowtarzalny, łatwy w dalszej aplikacji, a każdy jego część, stanowić będzie logiczne uzupełnienie strategii marki.
 
Nasz zespół zaprojektuje logo, dopasuje kolorystykę, dedykowaną typografię, jak i cały zbiór graficznych elementów do dalszego stosowania na różńych nośnikach. Doradzimy Ci również w wyborze sprawdzonych podwykonawców tj. usługi poligraficzne, fotograficzne, architektoniczne, czy produkcji filmowej.
 
Dla Twojej wygody, chętnie otoczymy opieką agencyjną cały proces, informując cię na bieżąco o jego postępach, dopilnowując tym samym dobrej jakości wykonania wyżej wymienionych usług.
Projektowanie
Opakowań
 Prostota / Refleksja / Wyjątkowość
Wyobraź sobie, że jesteś w drogerii, szukasz dobrego szamponu do włosów. Stajesz przed regałem, na którym jest ok. 500 produktów, w tym 100 różnych szamponów. Który wybierasz? Odpowiedź jest w zasadzie bardzo prosta - ten posiadający najbardziej przyciągające uwagę opakowanie.
 
Niezależnie od tego czy produkt danej marki jest już długo na rynku, czy dopiero rozpoczyna swoje życie, zadbanie o jego odpowiedni wizerunek to ambitna misja jaka stoi przed każdym właścicielem. W tym zadaniu pomaga nasz zespół. Zaprojektujemy dla Ciebie rozpoznawalne opakowania, które będą prawdziwym wyrazem pozycji Twojej marki.
 
Projektując opakowania zawsze kierujemy się prostymi zasadami:
  • Marka nie powinna rozczarowywać klientów ani prezentować im czegoś, czego się nie spodziewają.
  • Projekt opakowań musi być spójny i precyzyjny, posiadać wszystkie niezbędne informacje o produkcie.
  • Koncepcja musi być wyjątowa, odmienna od konkurencji.
  • Opakowania muszą być funkcjonalne i zaprojektowane w sposób umożlliwiający im jak najmniej kosztowny transport.
  • Zawsze warto pomyśleć o recycklingu. Tak jak opisaliśmy wcześniej, materiał, z którego opakowanie jest wykonane, to istotny atrybut identyfikacji marki i ma dzisiaj ogromny wpływ na jej reputację
Strona Internetowa
Aplikacja Mobilna
 Nawigacja / Wrażenie / Funkcjonalność
Głównym celem projektowania przekonujących stron internetowych jest rozsądne połączenie wszystkich atrakcyjnych elementów tekstowo-wizualnych, reprezentujących Twoją markę. W tej materii najważniejsze są wrażenia użytkownika, które przekształcają odwiedzających Twój portal internetowy w klientów.
 
Aby w pełni wykorzystać potencjał serwisu czy sklepu internetowego kładziemy szczególny nacisk na zrozumienie i zdefiniowanie jego przyszłego odbiorcy jak i wyeliminowanie wszystkich niepotrzebnych detali, mogących zniechęcić go do współpracy.
 
Informacja musi być szczera i przydatna, poruszanie się po stronie intuicyjne, estetyka reprezenatywna, a balans pomiędzy tekstem, fotografią i ofertą zoptymalizowany do perfekcji. Takie strony internetowe tworzymy.
 
Solidnie zaprojektowana aplikacja mobilna składa się z dwóch integralnych komponentów. Jakości jej użytkowania (UX - user experience) jako aspektu techniczno-poznawczego i projektu graficznego (UI - user interface) jako aspektu wizualnego. To własnie pozytywne doświadczenia użytkownika i dobry design odróżniają aplikacje udane od nieudanych, wyjątkowe od przeciętnych.
 
Obecnie ludzie korzystający z urządzeń mobilnych oczekują od aplikacji wiele: szybkiego czasu ładowania, łatwości użytkowania, a przede wszystkim przyjemności podczas interakcji.
 
Jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja odniosła sukces, musisz uznać UX/UI za nie tylko drobny aspekt projektowania, ale niezbędne ogniwo strategii produktów/usług, które oferujesz. Zakładając, że szukasz partnera, który pomoże Ci zrozumieć proces poznawczy przyszłych użytkowników i stworzy funkcjonalny projekt Twojej aplikacji warto skontaktować się z nami. Doradzimy Ci jak to zrobić.

© 2020 Twonity | Agencja Brandingowa.

Obserwuj Nas:

  • Twonity | Facebook
  • Twonity | Instagram
  • Twonity | Pinterest
  • Twonity | Linkedin